KURUMSAL

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak profesyonel bir yaklaşımla maksimum müşteri memnuniyetini daimi kılmak en önemli hedefimizdir. Kesintisiz, kaliteli ürün tedariki, ürün geliştirme, uygulama ve bedelsiz numune desteği ile çalışmak önceliğimizdir.

Bu doğrultuda, Geçmiş DENEYİMLERİMİZİ, TECRÜBELERİMİZİ, gelişen teknoloji ve bilgimizle birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacağımızı, sürekli gelişme, ÜRÜN ve hizmet gelişimini sağlamak amacıyla, çalışanlarımızın bilinçlendirmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayacağımızı, Ürün kalitesini ve şirket karlılığını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi NCE FİLTRE Müşteri dinamiklerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak, filtre alanın da müşterilerine teknik bilgi veren teknolojiler geliştirmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

Ülkemizdeki toprak verimliliğini ve doğaya saygı amacıyla geri dönüşüm sektörüne ve tüm filtre alanlarında hizmet vermeyi Şirketimiz ve Ülkemiz için taahhüt ederiz.

- Kalite; En yüksek kalitede üretim ve sürekli gelişim.

- Güvenilirlik; Tedarikçi zincirinde güçlü kontrol. Üretimde kalite.

- Müşterilere zamanında hizmet; Müşteriye atanmış kontakt isim ile 24 saat hizmet ile siparişlerin en rekabetçi hızda devreye alınması.

- Üretimde sürekliliği ve rekabetçi fiyatları devam ettirmek.

- Geniş ürün çeşitliliği için yeni teknolojileri takip etmek ve uygulanabilir hale getirmek.

Sektörün güçlü kuruluşlarından biri olan NCE Filtre olarak bizler, sanayi ve teknolojide var olan gücümüzü ve birikimimizi topluma katma değer sağlayacak projeler üreterek daha da büyütmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu doğrultuda tercih edilen bir marka olan NCE filtreyi sahip olduğu tevazu, insana ve doğaya saygı değerlerinin bir yansıması olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi iş ahlakının temel değeri olarak kabul eder ve her NCE Filtre çalışanı da bu bilince haiz bireyler olarak sosyal sorumluğunu yerine getirmeye çalışır.

Çünkü, NCE Filtre ekibi olarak biz inanıyoruz ki, refah seviyesi yüksek toplumlar her bireyin, her şirketin toplumsal sorumluluğunu yerine getirmesi, doğaya ve insana yatırımlarını attırmasıyla gerçekleşecektir.

Küresel yaygınlık ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak müşteri memnuniyetinde artışı hedeflemek.

Yüksek teknoloji ve esnek üretim sistemleri kullanarak müşterilerimize birinci sınıf ürünler ve hizmetler sağlamak.

Yurtiçi ve fırsat yurtdışı pazarlarda ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirmek.

Sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korumak, evrensel değerlere uymak, iş-işçi sağlığını ve güvenliğini sağlamak, topluma destek vererek değer katmak.

Alt Kategoriler